Контролюємо якість на всіх рівнях. Впровадження системи НАССР!

  Україна є великим експортером сільськогосподарської продукції з загальною часткою більше 41%. Наша продукція поставляється в країни Азії, ЄС та Африки.
  Та це не межа. Головною задачею є втриматися на міжнародному ринку та розширити горизонти експорту, адже потенціал для цього ми маємо.  Саме для того, щоб внутрішні і зовнішні споживачі мали змогу купувати дійсно якісні та безпечні товари, запроваджують високі стандарти виробництва.
  Коли ми говоримо про якість продукту, ми маємо на увазі контроль на всіх етапах: від вирощування сировини до поставок готового продукту. 

  Завдяки досвіду нашої компанії, кожен бізнес процес виробництва налагоджений і працює як годинник. А серце цього механізму –  виробничо-хімічна лабораторія – це сучасна лабораторія по визначенню показників якості продуктів комбікормової промисловості.
Основна мета лабораторії контролювати якість вхідної сировини на виробництво з ціллю виготовити максимально якісний готовий продукт. Також в лабораторії проводиться аналіз готової продукції, що дозволяє впевнитися, що до кінцевого споживача потрапляє продукт, який відповідає всім показникам безпечності та якості.
  Для ефективної роботи і високої точності виконання аналізів в лабораторії встановлено сучасне різноманітне обладнання та засоби вимірювальної техніки. Перш за все, це обладнання німецької фірми С.Gerhardt: система для автоматичної екстракції сирого жиру, система для визначення клітковини, інфрачервона система для знезолення, автоматична дистиляційна система. Серед засобів вимірювальної техніки: ваги фірми Radwag, цифрові бюретки Titrette, диспенсори, іономір, рН-метр.
  Обладнання лабораторії та висока кваліфікація персоналу дозволяють проводити в лабораторії широкий спектр лабораторних аналізів: визначення вмісту вологи, вмісту сирого протеїну, сирого жиру, вмісту сирої клітковини, масову частку кальцію, фосфору, хлориду натрію, активність уреази, кислотне і перекисне число жиру,розсів і розбір зернових культур.

  Наша лабораторія працює в системі НАССР, яка впроваджується в даний час на комбікормовому заводі в Полтавській області. Ця система дозволить постійно контролювати якість та безпечність продукції, за рахунок послідовного вдосконалення всіх процесів виробництва. 
  На території України багато різноманітних лабораторій, але ми робимо комплексне дослідження, за рахунок нового укомплектованого обладнання та досвідченого персоналу. Тому звертайтеся до провіреного партнера, адже ми проводимо дослідження зразків не тільки для потреб нашого виробництва, а також для клієнтів та сторонніх замовників.
Номер горячої лінії: 0 800 211 040
*дзвінки безкоштовні з усіх операторів по Україні

×