“DVOREK” стає ближче до Вас!

  Очікування аграрного ринку постійно змінюються і вимагають швидких та рішучих кроків з боку компаній, що виготовляють продукцію для тварин. 

  ТМ «DVOREK», піклуючись про своїх клієнтів, розробила чудовий продукт, який відповідає всім вимогам сучасної організації процесу годівлі. Саме зараз компанія стає ближче до кожного підприємця та фермера. Адже корми та харчові добавки можна придбати і через інтернет-магазин, і в торгових точках, які знаходяться поруч з вами. Як доставити найкраще для своїх клієнтів – про це та багато іншого вже подбали у компанії «DVOREK».

  Ретельно слідкуючи за новинками агропромислового ринку, компанія пропонує покупцю корми у зручних якісних упаковках: паперові та по ліпропіленові ламіновані мішки. Кожний продукт бренду тестований та маркований відповідно до вимог діючого законодавства. Міцне та зручне пакування та поширена мережа пунктів продажу гарантує своєчасну доставку усього необхідного до кожного господарства. Диллерська сітка представлена у більшості регіонів України: Київська, Черкаська, Полтавська, Вінницька, Одеська, Житомирська, Сумська, Дніпропетровська, Харківська, Кіровоградська, Чернігівська області. Тут вже пропонують сучасні корма для свиней та птиці. І це ще не кінець. Активно ведеться робота щодо можливостей реалізації кормів для тварин у інших регіонах.  Практично кожен фермер, підприємець чи навіть власники приватних домоволодінь мають можливість побачити і купити на місці харчові добавки та корми для своїх тварин. Окрім того, кваліфіковані продавці нададуть базову інформацію щодо обраного продукту.

Отримати віддалену професійну консультацію від експертів компанії можна за телефоном гарячої лінії 0800-211-040. Вам допоможуть:

–  підібрати правильну схему змішування добавок, відповідно до наявної кормової бази та вікового складу тварин;

–  вирішити проблемні питання щодо утримання, відгодівлі, ветеринарії тощо;

–  отримати іншу інформацію щодо вирощування свиней, ВРХ та птиці.

Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного: відверто та компетентно. 

Хороший товар та доступна логістика потрібна кожному нашому клієнту. Якісний товар в хороші руки!

×