Про компанію “Текро”

  Протягом перших п`яти років після заснування, виробництво було створено в орендованих приміщеннях. І вже в 1996 році були відкриті перші заводи в Чехії,  в Словаччині, а в 1999 році і в Україні. На базі заводів обладнали технічні випробувальні лабораторії для здійснення контролю на всіх ланках виробництва – від приймання сировини до отримання готової продукції.
Завдяки високому професіоналізму спеціалістів, злаженій роботі всього колективу, доцільному використанню ресурсів, компанія “Текро” починає швидко розвиватись. З 1995 року компанія починає експортувати свій товар не тільки в своїй країні, а і за її межами. Незабаром був придбаний інкубатор, який дозволив вирощувати несучок породи Ломан, м’ясні крокси бройлера КОББ та РОСС, що є вдалим і на сьогоднішній день. Потім з метою виробництва екструдованого корму для домашніх тварин закупили екструдер, що поклав початок швидкому розвитку власного виробництва. Компанія розвивала напрями виробництва – і вже виготовляла не лише корми, а і ветеринарні препарати, дезінфікуючі засоби

  В 2000 році компанія “Текро” пройшла сертифікацію ISO 9001, яка являється зовнішнім незалежним підтвердженням досягнення вимог стандарту менеджменту якості. І через чотири роки компанія вже запровадила на своїх виробництвах систему НАССР, що дозволила забезпечити контроль на всіх етапах виробництва харчових продуктів, будь-якій точці процесу виробництва, оцінити і контролювати небезпечні фактори для безпеки продуктів.

 

Компанія “Teкро” невпинно працює над якістю продукції та розвитком виробництва, і на сьогодні вона включає в себе:

  • виробництва  високоякісних комбінованих преміксів та органічних добрив для грунтів;
  • отримання електроенергії за допомогою біогазових установок, перших в Чеській республіці;
  • вирощування близько 5000 свиноматок, що дає можливість бути експортером якісної свинини та успішне розведення курей-несучок, бройлерів та індиків
  • утримання і відгодівлю великої рогатої худоби, що стало можливим завдяки великим площам земельних угідь.

  Переваги використання кормових добавок “Текро” в Україні уже оцінили більше тисячі сільськогосподарських підприємств в різних регіонах України, триста з яких є великими господарствами з утриманням свинокомплексів, птахофабрик та молочних ферм.


Вже восени компанія “Текро” планує відкрити новий завод з виробництва комбікормів в Полтавській області. Передбачається виготовлення престартерів та комбікормів для молодняку тварин. Продукція буде виготовлена на новому сучасному обладнанні, що дозволить отримати високоякісну, збалансовану і необхідну для гармонічного зростання тварин продукцію.
Для контролю якості сировини на базі заводу буде функціонувати випробувальна лабораторія, яка дозволить контролювати відповідність перетворення вхідної сировини в ході виробництва, та кінцевого продукту. Тому відповідність продукції буде підтверджена багаточисленними випробуваннями, що не залишить і краплі сумніву в якості товару для наших споживачів.

×