ГОДІВЛЯ СУПОРОСНИХ СВИНОМАТОК

Доброго дня, шановні колеги!

З власного досвіду хочу сказати, що не надто часто приділяють увагу годівлі супоросних свиноматок. А це важливо! Оскільки, це майбутня якісна свиноматка, і це майбутнє вашого приплоду.
Досягти максимальних результатів, шляхом використання лише окремих зернових компонентів в раціоні (ячменю, пшениці, кукурудзи або їх оптимального поєднання) майже не можливо.
Тому ми, все рівно, повертаємося до використання БМВД.

Запитаєте чому це важливо? Все дуже просто! Супоросний період, який триває близько 114 днів, потрібно розбити на декілька фаз:
1-ша фаза – це з моменту осіменіння до 30 дня. Дуже важливий період, адже він пов’язаний із прикріпленням ембріона і початком вагітності.
2-га фаза – з 31 до 84 дня, який пов’язаний із розвитком плодів, оскільки свиноматки це тварини багатоплідні.
3-тя фаза – з 85 дня і до народження. Останній період вагітності – найбільш важливий з усього періоду вагітності. В останньому періоду поросята розвиваються на 70%.

Тобто, якщо ви хочете отримати поросят живою вагою при народженні 1.5 кг і більше – приділяйте максимум уваги останньому періоду вагітності. Зробити його якісним, без БМВД, майже не можливо. Оскільки ми говоримо, що БМВД задовольняє тварину за всіма необхідними вітамінами, мінералами та енергією, яка необхідна для росту і розвитку тіла свиноматки, а також для інтенсивного розвитку поросят. Тому, якщо ви хочете отримати максимальний результат, то БМВД вам вкрай необхідна.

Дякую за увагу. До зустрічі!

×