ЯК ОТРИМАТИ МАКСИМАЛЬНІ ПРИРОСТИ НА ВІДГОДІВЛІ СВИНЕЙ?

Вельмишановні колеги, якщо ви вирощуєте свиней, то у вас, мабуть, виникало питання: “Як отримати максимальний результат? тобто і середньодобові прирости і по швидкості терміну відгодівлі”.

Зрозуміло, що використання лише елементарні складові раціону, наприклад, пшениці, ячменю або кукурудзи. Ви не зможете досягти максимальної прибутковості. Для того, щоб отримати максимальні результати, бажано використовувати БМВД.

  БВМД – це білково-мінерально-вітамінна добавка. Це не щось страшне, і щось космічне. Це та необхідна елементарна частинка, яка повинна бути в раціоні ваших тварин. Яка дасть вам можливість отримати максимальних прибуток. БМВД включає в себе: набір незамінних амінокислот, ті які не синтезуються в організмі, мікро і макро елементи, а також набір необхідних вітамінів.

  Використовуючи БМВД ви отримуєте максимальні результати. Сьогодні БМВД використавують в раціонах, як вагітних свиноматках, лактуючих свиноматках, використовують в раціоні для поросят дорощування, в період відгодівлі. В цей час на різних технологічних групах використовують різний % введення БМВД.

Про особливості годівлі окремих технологічних груп – дивіться в наших наступних відео сюжетах.
Дякую.

×