ЗАРОБЛЯЄ ТОЙ, ХТО ПРИЙМАЄ СМІЛИВІ РІШЕННЯ.

Поросята виходять стандартні, свиноматки після відлучки -«красиві», не погіршуються у вазі.
Вибір зроблено!

Доброго дня, мене звати Микола. З Дніпропетровської області.
Я займаюся свинарством вже чверть століття. Коли починав я, взагалі, був далекий від тваринництва. «Боїшся – не роби! Зробив – не бійся!». Пішов і відчув результат. Це, можна сказати, моє хобі. Загалом, на свинях можна прожити.

Кожен раз «вистрілюють» нові проблеми, нові повороти… Але, вирішуємо. “Полігон – це Академія для солдата”. В принципі, у мене весь шлях і був такий. Я починав одразу з практики. І досі вчуся.

Кормові добавки ми обираємо не за один день, не за тиждень. Це тривалі перевірки, висновки. Я користувався багатьма видами добавок. Ось результати ТМ DVOREK – відмінні результати!
На початку годівлі поросят після відлучки, хороший результат дає ПРЕСТАРТЕР. Далі Стартер. Коли залишаю на відгодівлю – переходжу на Премікс. Показник хороший, мені подобається. Я все одно виходжу на 135-140 кг в середньому. Раджуся у представника торгової марки. Рекомендаціям підкоряюся.

Кожну справу потрібно любити. Якщо воно тобі подобається – посміхається удача. А мотивація – потрібно вижити в цей важкий час.
Що я вам бажаю – підтримуйте вітчизняне виробництво, розвивайте свинарство.

Не бійтеся приймати сміливі рішення!!!

 

×