Про нас

Чеська компанія TEKRO заснована в 1991 році і на сьогоднішній день є провідною компанією України та лідером ринку Чехії та Словаччини з виробництва вітамінно-мінеральних сумішей, концентратів, преміксів та готових кормів.

 

За 30 років плідної роботи в Європі було збудовано 4 заводи, кожен з яких спеціалізується на окремому виробництві.

 

Працюючи з великими системними с/г підприємствами, до компанії почали надходити регулярні звернення від невеликих та середніх господарств із пропозиціями співробітництва. Розуміючи потреби своїх клієнтів, компанія TEKRO розробила спеціальну лінійку продуктів під ТМ DVOREK.

 

Всі продукти ТМ DVOREK оптимально збалансовані за амінокислотами, макро, мікроелементами, вітамінами та іншими компонентами для підвищення поживної цінності та покращення смакових якостей м’яса, зберігаючи при цьому здорове поголів’я.

Заводи чеської компанії ТЕКРО – це:

Сертифікація ISO 9001, ISO 14001, HACCP, GMP+ і знак Європейської якості

Власні лабораторні базидля контролю вхідної сировинита готової продукції

Сучасні

технології

виробництва

Висококваліфікований
персонал

Комплексна програма
заробітку DVOREK

Корми

Ми як чеська Skoda – надійні та розумні за ціною. І так, так … безумовно, якісні, безпечні, без антибіотиків та іншої хімії, як у всіх.

Інструкція

Ми на цьому «зуби з’їли». Ми команда вчених, вихідців із чеського Інституту годівлі тварин. Маємо власні господарства та успішні результати наших клієнтів.

Консультація

Ми не хочемо прожити життя як «скотинка»: народитися, розмножитися і померти. Бажаємо зробити щось хороше. Ми хочемо допомогти тобі досягти успіху.

Спільнота Dvorek

З нами ти не один! Ти серед однодумців! У суспільстві для тебе:– гори корисної інформації;– бонусна програма;– безкоштовні регіональні семінари та багато іншого.

Для кого DVOREK ?

Для господарів своєї долі.

 

Ми глибоко поважаємо всіх, хто не чекає на подачок, хто готовий закатати рукави і сам добиватися всього, що йому в житті треба. Усіх, хто працює на благо своєї сім’ї, близьких, знайомих та країни врешті-решт.

 

Це не легко. У житті нічого не дається безкоштовно, і ми хочемо докласти всіх своїх зусиль, щоб вам на цьому шляху було легше.

 

Ми не даємо рибу, але ми даємо вудку та свою підтримку.

 

Приєднуйся ти до команди DVOREK

Чому господарівибирають кормиDVOREK?

Сьогодні в інтернеті можна знайти багато інформації, а іноді навіть більше, ніж потрібно. Це як плюс, так і мінус, оскільки інформація поширюється дуже швидким темпом, і ніхто не перевіряє її на достовірність. Часто наші консультанти отримують прохання допомогти розібратися в ситуації з тваринами, порекомендувати їм правильний підхід до утримання та підібрати раціон годування.


Над створенням рекомендацій ТМ DVOREK працюють лише експерти галузі, які мають не тільки профільну освіту, а й практичний досвід у господарстві. А ще, як то кажуть, ми на цьому «зуби з’їли». Маємо власні господарства та успішні результати наших клієнтів.

 

Всі продукти перевірені на власних фермах:
• 5000 свиноматок
• 9000 голів дійних корів
• 3 млн. голів бройлерів
• 2 інкубатори батьківського стада бройлерів


Саме тому всі рекомендації адаптовані до реальних ситуацій у господарствах і враховують всі можливі ризики. Плюс до всього продукція ТМ DVOREK якісна та сертифікована. Докладніше про досвід господарів ви можете переглянути у відео.

Микола

Дніпропетровська обл.