fbpx
Для свиней

Для свиней

Фільтр

Показано 1–12 із 13

Сортувати за:
2
1074,00 
53 бонусів
3
1074,00 
53 бонусів
3
1096,00 
54 бонусів
5
1086,00 
54 бонусів
1. Що таке БМВД для свиней і як вони впливають на здоров’я та продуктивність свиней?

БМВД – це спеціальна суміш, яка містить компоненти: білкові(Б), мінеральні(М), вітаміні(В) у вигляді добавки(Д). БМВД забезпечує високу продуктивність та збереження здоров’я свиней, гарантує отримання продукції високої якості та низькі економічні витрати на одиницю продукції. БМВД вживають для збагачення та балансування раціону свиней. Адже доведено, що використання БМВД у годівлі свиней збільшує продуктивність на 8-15%, скорочує термін вирощування живої маси до 6 місяців, підвищує плодовитість свиноматок. М’ясо, яке отримують від свиней, яких годували комбікормом на основі БМВД, ніжне, соковите, ароматне, не водяне, приємне на смак.

Купити БМВД можна у нашому магазині або зателефонувавши на безкоштовну лінію 0 800 211 040.

Пам’ятайте: згодовувати БМВД у чистому вигляді не можна, оскільки це може призвести до отруєння тварин чи птиці. Особливість застосування БМВД полягає в тому, що його обов’язково потрібно змішувати із зерновою групою. Відсоток введення БМВД ДВОРЕК для свиней коливається від 10% до 25% та залежить від віку й фізіологічного стану свиней. Щоб приготувати комбікорм для:

 • СТАРТОВОГО періоду (свині живою вагою від 12 кг) – слід змішати 2,5 кг БМВД ТМ DVOREK із 7,5 кг зерновою групою.
 • ГРОВЕРНОГО періоду (свині живою вагою від 30 до 65 кг) – слід змішати 1,5 кг БМВД із 8,5 кг зерновою групою.
 • ФІНІШНОГО періоду (свині живою вагою від 65 кг) – слід змішати 1,0 кг БМВД ТМ DVOREK із 9,0 кг зерновою групою.
 • ЛАКТУЮЧИХ СВИНОМАТОК – слід змішати 1,5 кг БМВД ТМ DVOREK із 8,5 кг зерновою групою,
 • СУПОРОСНИХ СВИНОМАТОК – слід змішати 1,0 кг БМВД із 9,0 кг зернової групи.

Відгуки про БМВД для свиней можна прочитати тут.

2. Корм для свиней БМВД: для чого потрібний?

БМВД для свиней виготовляють для всіх етапів вирощування: поросят, свиней і свиноматок.

Завдяки їх використанню досягаються високі результати при вирощуванні тварин, отриманні потомства, скорочується термін відгодівлі тварин, підвищується життєздатність молодняка, збільшується відсоток запліднення свиноматок, зростають середньодобові прирости від 250 до 750 г, покращується якість м’яса.

Білково вітамінно-мінеральні добавки для свиней є найкращими компонентами для збалансованого раціону, який згодовують тваринам разом з основним кормом. Рекомендуємо підбирати БМВД індивідуально для кожної вікової групи тварин, враховуючи мету їх утримання.

Купити БМВД для свиней та БМВД для поросят можна у нашому магазині або зателефонувавши на безкоштовну лінію 0 800 211 040.

3. Які переваги використання БМВД ДВОРЕК?

Шукаєте кращі БМВД для свиней або бройлерів? Ви на правильному шляху. БМВД DVOREK – те що вам потрібно. Застосування БМВД ТМ DVOREK для відгодівлі тварин та птиці має такі переваги:

 • склад БМВД має вітаміни, мінерали, амінокислоти й інші поживні речовини, які необхідні для забезпечення фізіологічних потреб тварин та птиці для їх здорового росту;
 • виготовлені з якісної білкової сировини (якісного соєвого шроту або якісної соняшникової макухи);
 • поліпшує здоров’я й імунітет. Гарантує підтримку здоров’я тварин та птиці, зміцнює їх імунну систему, що знижує ризик різних захворювань, покращує їх репродуктивну функцію;
 • підвищує продуктивність, наприклад, у великої рогатої худоби збільшує кількість молочної продукції, у свиней – поліпшує середньодобові прирости, у бройлерів – сприяє швидкому набору маси тіла, в яєчних курей – збільшує кількість яєць та зміцнює шкарлупу.
 • простий спосіб використання: легкість змішування.
 • підвищує поживність комбікорму і зменшує його витрати.

Купити БМВД для свиней або бройлерів можна у нашому магазині або зателефонувавши на безкоштовну лінію 0 800 211 040.

4. Як зекономити: чи існує універсальний БМВД для свиней?

Для забезпечення ефективності й легкості процесу годівлі та приготування комбікорму в домашніх умовах експерти ТМ ДВОРЕК розробили БМВД УНІВЕРСАЛЬНИЙ. Придбавши 1 вид БМВД для свиней УНІВЕРСАЛЬНИЙ 25/15/10% від ТМ DVOREK Ви можете приготувати 3 різні комбікорми для різних періодів вирощування свиней:

 • СТАРТЕРНИЙ (свині живою вагою 12 -30 кг)
 • ГРОВЕРНИЙ (свині живою вагою від 30 до 65 кг)
 • ФІНІШНИЙ (свині живою вагою від 65 кг).

Купуєте 1 позицію, а маєте 3 види комбікорму! Відрізняється лише відсотком введення. Таким чином, за допомогою добавки БМВД для свиней УНІВЕРСАЛЬНИЙ свині отримають відповідну збалансовану добову дозу поживних речовин, якої вони потребують у певний період вирощування.

До складу БМВД УНІВЕРСАЛЬНИЙ входять: білкові компоненти рослинного походження, вітаміни, мікроелементи, амінокислоти та інше. Добавка містить високопротеїнову макуху (вміст протеїну – 38 %). Завдяки оптимальному балансу амінокислот, мінералів і вітамінів у БМВД УНІВЕРСАЛЬНИЙ 25/15/10% забезпечується ріст і розвиток м’язів, кісток та органів свиней. Крім того, БМВД для свиней допомагає підвищити їх імунітет, зменшуючи ризик захворюваності та знижуючи смертність.

Добавка БМВД для свиней УНІВЕРСАЛЬНИЙ ДВОРЕК:

 • зручна для використання
 • виготовлена з якісної перевіреної сировини
 • економічно вигідна для приготування комбікорму в домашніх умовах

Необхідну кількість БМВД всипати  до зернової групи (ячмінь, пшениця, кукурудза). Все ретельно змішати до однорідної суміші. Вводити добавку БМВД для свиней УНІВЕРСАЛЬНИЙ 25/15/10%  ТМ ДВОРЕК з кормом в раціон тварини згідно з наведеними нижче рекомендаціями.

Компоненти%СТАРТЕР 12-30 кгГРОВЕР 30-65 кгФІНІШЕР від 65 кг
Пшениця%254050
Ячмінь%252540
Кукурудза%2520
БМВД%251510
Всього:%100100100

Використання БМВД для свиней УНІВЕРСАЛЬНИЙ 25/15/10% ТМ DVOREK буде оптимальним вибором, якщо Ви маєте доступ до зернових. В результаті Ви зможете зекономити кошти на придбанні готових кормів, а також отримаєте повнораціонний корм для свиней на всі періоди вирощування.

БМВД для свиней УНІВЕРСАЛЬНИЙ 25/15/10% ТМ DVOREK ви можете придбати в нашому магазині або зателефонувавши за номером 0 800 211 040 (безкоштовна лінія).

5. Як правильно вибрати БМВД для свиней в залежності від їх віку та фази розвитку?

Збалансований раціон свиней необхідний для отримання найкращих результатів, здорового поголів’я та високого обсягу виробництва. Проте конкретні вимоги до раціону залежать також і від умов утримання на господарстві та потреб і цілей окремого фермера.Якщо Ви хочете купить БМВД для свиней, з’ясуйте:

 • З якою метою ви відгодовуєте свиней, наприклад: на м’ясо чи на сало? Адже в різних випадках використовуються БМВД з різними пропорціями та концентрацією компонентів.
 • Для свиней якого віку вам потрібен корм? Нехтувати віковими вимогами щодо кормів неможливо, оскільки годівля свиней в різні періоди вирощування відрізняється. БМВД для свиней і поросят має різний склад:
 • ПРЕСТАРТОВИЙ комбікорм вводять в раціон поросят віком від 5 днів. Коли поросят відлучають від свиноматки, даний корм стає основним. ПРЕСТАРТ відрізняється від інших кормів збалансованим складом з вмістом лактози, високою енергетичною цінністю, що забезпечує швидкий розвиток тварин. Даний комбікорм згодовують  протягом 42 днів, або поки порося не набере 10-12 кг.
 • СТАРТОВИЙ корм. Його дають поросятам вагою від 10 до 30 кг або у віці від 42 до 77 днів. На відміну від попереднього, цей вид корму містить більше протеїнів і вуглеводів. В цей період потрібно забезпечити інтенсивний ріст молодняку, імунітет, стійкість організму до захворювань.
 • ГРОВЕР – це корм для молодняка живою вагою від 30 до 65 кг, віком від 77-119 днів. Він має покращенні смакові властивості, високий рівень засвоюваності, адже в «гроверний» період відбувається найбільш інтенсивний ріст тварин, формується міцний кістяк та м’язова тканина.
 • ФІНІШНИЙ комбікорм – це корм для відгодівлі свиней перед забоєм. Його дають тваринам вагою від 65 кг або у віці 119-170 днів. На цей період необхідна найбільша кількість кормів. Фініш забезпечує відмінне засвоєння поживних речовин, що містяться у кормі, та низькі затрати корму, відносно приростів маси тіла.

Проконсультувати та допомогти обрати необхідний БМВД для свиней Вам допоможуть консультанти ТМ DVOREK за телефоном 0 800 211 040 (безкоштовна лінія) або ви можете ознайомитися з асортиментом БМВД для свиней в нашому інтернет магазині dvorek.com.ua.

6. Який БМВД для свиней краще?

БМВД ТМ DVOREK виготовляються згідно з вимогами міжнародного стандарту ISO 22000:2018! А це означає, що якість контролюється на всіх етапах виробництва потужною сертифікованою лабораторію.  Актуальна ціна БМВД для свиней вказана тут.Застосування білково мінерально-вітамінних добавок ТМ DVOREK у відгодівлі свиней має такі переваги:

 • поживний та збалансований комбікорм
 • поліпшення репродуктивної функції свиней
 • кращий приріст у поросят, швидкий набір ваги і кращий ріст
 • набагато вищі смакові й поживні якості м’яса і сала

Враховуйте, що застосування БМВД не тільки підвищує поживність комбікорму, але й зменшує його витрати.

Якщо дотримуватись технології годівлі та утримання свиней, годувати згідно з віковими вимогами, то на кормах ТМ DVOREK за 170 днів свині набирають від 110 кг живої маси та й більше. З кормами ТМ DVOREK свинарство стає успішним та вигідним!

Купити БМВД для поросят та свиней від заводу виробника ви можете в магазині. Маєте запитання як годувати свиней –телят? Телефонуйте на безкоштовну лінію 0 800 211 040.

7. Як впливає якість БМВД на якість м’яса та інші характеристики?

В господарів часто виникає думка, що свиней, для їх швидкого росту, годують великою кількістю антибіотиків, хімічними  добавками та гормонами росту, що робить свинину практично небезпечною для споживання. Адже годівля – це головний фактор, який забезпечує ріст та розвиток свиней, впливає на їх продуктивність, на якість та хімічний склад м’яса.

Вірно, що свині, вирощені на комбікормі, ростуть швидше, але досягти цього можна за рахунок оптимізації та збалансованої годівлі кормами з достатнім вмістом вітамінів, мінералів та амінокислот.

В складі комбікорму на основі БМВД використовують зернові (пшеницю, ячмінь, кукурудзу), білкову групу рослинного походження, а для його збалансування та оптимізації застосовують мікро- та макроелементи, вітаміни й амінокислоти: лізин, метіонін, треонін, кальцій, фосфор, магній, селен, залізо, вітаміни  А, Е, С, Д – тобто це те ж саме, що вживає людина для підтримання життєдіяльності організму.

ТМ DVOREK не використовує гормонів та антибіотиків у якості стимуляторів росту, натомість у раціонах містяться ензими (ферменти). Ферменти – це каталізатори біохімічних процесів, що сприяють розщеплюванню або синтезу речовин в організмі з продуктів розпаду. Їх застосування значно здешевлює корми, а також значно покращує їх засвоєння організмом.

Всі складові кормів сертифіковані. Потужною сертифікованою лабораторією заводу постійно здійснюється моніторинг на вміст токсичних елементів, патогенів. Складові кормів, які не відповідають вимогам безпеки, не використовуються.

Отже, тварини та птиця з кормами ТМ DVOREK швидко ростуть шляхом збалансованого підбору якісних компонентів кормів, високому рівню перетравлення та засвоєння поживних речовин.

8. Як приготувати комбікорм для свиней?

Щоб приготувати комбікорм для свиней дотримуйтеся технології годівлі та утримання свиней, годувати згідно з віковими вимогами, а також чітких рекомендацій від виробника кормових добавок ТЕКРО.

 • СТАРТОВИЙ період (свині живою вагою від 12 кг) – слід змішати 2,5 кг БМВД ТМ DVOREK із 7,5 кг зерновою групою.
 • ГРОВЕРНИЙ період (свині живою вагою від 30 до 65 кг) – слід змішати 1,5 кг БМВД із 8,5 кг зерновою групою.
 • ФІНІШНИЙ період (свині живою вагою від 65 кг) – слід змішати 1,0 кг БМВД ТМ DVOREK із 9,0 кг зерновою групою.
 • ЛАКТУЮЧІ СВИНОМАТКИ – слід змішати 1,5 кг БМВД ТМ DVOREK із 8,5 кг зерновою групою,
 • СУПОРОСНІ СВИНОМАТКИ – слід змішати 1,0 кг БМВД із 9,0 кг зернової групи.

Переваги від застосування БМВД ТМ DVOREK для свиней:

 • поліпшення репродуктивних функцій свиней
 • збільшення набору ваги свинями та покращення їх розвитку
 • зниження смертності серед молодняку
 • покращення смакових, поживних якостей м’яса й сала

Вартість БМВД для свиней можна дізнатися на сайті dvorek.com.ua або за телефоном 0 800 211 040 (безкоштовна лінія).