fbpx
Комбікорми

Комбікорми

Фільтр

Показано 1–12 із 42

Сортувати за:
1
529,00 
26 бонусів
2
222,00 
11 бонусів

В чому переваги гранульованого комбікорму

Ключовий елемент раціону годівлі, який допомагає фермерам максимально ефективно управляти годівлею, – це готовий комбікорм. Цей продукт, виготовлений з різноманітних компонентів, є незамінним у веденні сучасного тваринницького господарства. У нас ви можете замовити різні види такої продукції: комбікорм для курей, комбікорм для поросят, комбікорм для перепілок, комбікорм для індиків, комбікорм для качок, комбікорм для кролів.

Види комбікорму

Залежно від віку тварини та фази годівлі існують стартовий, гроверний та фінішний комбікорми. Стартовий комбікорм використовують на початку життя тварин (поросят, курчат, телят), гроверний спрямований на активний ріст та розвиток, а фінішний – на набір ваги перед забоєм. Такий підхід дозволяє максимально задовольнити потреби тварин та досягти максимальної продуктивності.

Здорова годівля для тварин – комбікорм DVOREK!

Щоб забезпечити вашим тваринам здоров’я та гарний ріст, вибір правильного комбікорму – це ключовий аспект. Наша компанія пропонує вам найкращі комбікорми, розроблені з використанням передових європейських технологій з використанням інгредієнтів найвищої якості.

Основні переваги комбікорму ДВОРЕК:

  1. Поживність: наші комбікорми містять відбірні компоненти, такі як білки, жири, вуглеводи, вітаміни та мінерали, що забезпечують збалансоване харчування для вашої худоби.
  2. Здоров’я та імунітет: комбікорми допомагають підтримувати сильну імунну систему тварин, що робить їх менш вразливими до захворювань.
  3. Підвищена продуктивність: використання наших комбікормів сприяє підвищенню продуктивності, забезпечуючи високі прирости, гарні надої та яйценоскість.
  4. Ефективність: наші комбікорми розроблені з урахуванням потреб тварин, що забезпечує їх ефективне використання та оптимальний результат.
  5. Надійність: Ми гарантуємо високу якість наших комбікормів, кожна партія яких проходить суворий контроль якості, щоб забезпечити найкращі результати для вашого господарства.

Який комбікорм краще для бройлерів, відгуки

Корм для бройлерів варто обирати з огляду на вік птиці, її потреби в поживних речовинах.

З відгуками про комбікорм для бройлерів ДВОРЕК можна ознайомитись тут, тут і тут.

Види комбікорму для бройлерів DVOREK

Престартовий комбікорм для бройлерів: використовується від 0 до 10 дня життя, підтримує організм курчати у найбільш вразливий період, підвищує збереженість молодняку. Завдяки насиченому поживному складу комбікорму курча має потужний потенціал росту. Успіх першого тижня пов’язаний з успіхом на фінішній стадії вирощування. Пам’ятайте, що існує позитивна кореляція (зростання однієї величини супроводжується зростанням іншої)  між живою вагою у віці 7 днів і забійною вагою.

Стартовий комбікорм для бройлерів: використовується від 0 до 21 дня життя. Він містить більше білка і мінералів, необхідних для швидкого росту та розвитку. Сприяє підвищенню імунітету та зменшенню кількості захворювань у птиці.

Ростовий або гроверний комбікорм для бройлерів: використовується від 22 до 35 дня вирощування птиці. Такий корм містить менше білка, але більше вуглеводів і енергії для підтримки зростання. Основне призначення такого корму – забезпечити максимальний ріст скелета і формування м’язової тканини.

Фінішний комбікорм для бройлерів: використовується від 36 до 42+ дня життя птиці. Такий корм сприяє набору ваги, формуванню м’ясної маси та покращенню якості м’яса. В результаті ви отримаєте тушку з високою забійною вагою, однорідністю поголів’я та смачною курятиною.

Проконсультуйтеся із нашими спеціалістами стосовно вибору виду комбікорму, які найбільше підходять для вашого господарства та умов вирощування бройлерів. Купити комбікорм для бройлерів від виробника ви можете на нашому сайті тут. У нас ви також можете купити комбікорм для бройлерів оптом.

Таблиця витрат комбікорму для бройлерів

Таблиця витрат комбікорму для бройлерів може бути корисним інструментом для планування годівлі та управління витратами на годівлю птиці. Однак точні витрати комбікорму можуть варіюватися в залежності від багатьох факторів, таких як вік бройлерів, рівень активності, генетика, умови утримання та якість комбікорму.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ВИРОЩУВАННЯ БРОЙЛЕРІВ ГОТОВИМИ КОМБІКОРМАМИ DVOREK
Варіант 1
Періоди годівліПРЕСТАРТЕРСТАРТГРОВЕРФІНІШЕР
0-10 днів11-21 днів22-35 днів36-42 днів
Жива маса, г28394322342750
Витрати, г29187421101401
Загальні витрати, г4676
Варіант 2
Періоди годівліСТАРТГРОВЕРФІНІШЕР
0-21 днів22-35 днів36-42 днів
Жива маса, г92021912700
Витрати, г118021301415
Загальні витрати, г4725

Ціну комбікорму для бройлерів можна дізнатися тут.

Перед тим як купити комбікорм для бройлерів варто подумати про правильність його зберігання. Тривалість зберігання комбікорму залежить від усіх якостей компонентів рецепта. Тому важливо уважно дивитися на  інформацію, яка міститься на упаковці та  дотримуватися термінів зберігання корму. Систематично стежте за станом комбікормів. Для цього важливо зовнішньо оглядати продукт, визначати зміни або погіршення вигляду та стану суміші.

ОСЬ ОСНОВНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ, ЯК ЗБЕРЕГТИ ЯКІСТЬ КОМБІКОРМУ:

 • Потрібно вимірювати температуру в приміщенні, а також контролювати вологість, рівень кислотності та токсичності у комбікормові.
 • Зберігайте корм в окремому, спеціальному приміщенні: темне, сухе приміщення з хорошою вентиляцією. Зберігання корму у приміщенні разом із тваринами призводить його до швидкого псування.
 • Зберігати корм слід на палетах. Це дозволяє повітрю циркулювати у приміщенні, а корму не тягнути вологість із підлоги.
 • Дотримуйтеся терміну зберігання корму. Якщо ви закуповуєте готовий корм, звертайте увагу на дату виготовлення.
 • Зберігайте корм у закритій тарі. Якщо ви не можете використати корм чи кормову добавку відразу, відкривайте тільки необхідну разову кількість мішків.
 • Використовуйте спеціальний інвентар для відбору та замішування корму. Використання одного інструменту (ківш, лопата, миска) для різних цілей призводить до інтенсивного забруднення невикористаного залишку корму.
 • Категорично забороняється використовувати один той самий інструмент для корму та прибирання.

Рецепти комбікормів для бройлерів відрізняються в залежності від періоду вирощування та від бажаної інтенсивності росту птиці.

Корми слід підбирати за віком для птиці. Кожен вид комбікорму відрізняється за складом та поживністю. Комбікорм має бути якісним, збалансованим, без добавок і шкідливих домішок.

Хочемо звернути вашу увагу на питання: що ж таке поживність корму? Поживність корму – це його здатність задовольняти природні вимоги тварин до корму. Тобто, комбікорм повинен забезпечити поживні речовини відповідно до фізіологічної потреби для кожної технологічної групи. Раціон бройлерів має бути поживним, якщо вміст обмінної енергії  буде становити не менше 300 кКал на 100 г корму, сирого протеїну – не менше 18%, а також містити необхідні амінокислоти, вітаміни та мінерали.

Повнораціонний комбікорм для бройлерів ТМ ДВОРЕК містить у своєму складі: пшеницю, кукурудзу, білкові компоненти рослинного походження, амінокислоти, вітаміни, макро- та мікроелементи, сіль, антиоксидант, підкислювач, мультиензимний комплекс, кокцидіостатик, сорбент мікотоксинів, ароматизатор.

Купити комбікорм для бройлерів, премікси для бройлерів ви можете у нашому магазині. Телефонуйте на безкоштовну лінію 0 800 211 040.

Конверсія - це співвідношення кількості витраченого корму на одиницю отриманої продукції. Конверсія може значно коливатися. На неї впливає як генетичний потенціал, ветеринарні умови, так і власне сам комбікорм. Кожен виробник комбікормів має свої рекомендації по відгодівлі.

Виділяють чотири види комбікормів для бройлерів ТМ «DVOREK:

 • предстартовий, стартовий, гроверний і фінішний.

Ми пропонуємо такі схеми відгодівлі бройлерів:

 • перша, з використанням престартового комбікорму, за якою бройлер набуває живої маси 2750 г за 42 дні.
 • друга, без згодовування престартового комбікорму, годівлю починають одразу з стартового комбікорму – бройлер набуває маси 2700 г.

При використанні комбікормів ТМ DVOREK здоровий бройлер з'їдає до 4,725 г комбікорму за період життя. 42 дня, відведені для виходу на потрібну вагу, розподіляються наступним чином:

 • до 21 дня використовується СТАРТОВИЙ комбікорм,
 • з 22 до 35 дня - ГРОВЕРНИЙ,
 • з 36 дня вирощування - ФІНІШНИЙ комбікорм.

У пік споживання, приблизно з четвертого тижня, бройлер з'їдає до 150 грам комбікорму на добу. При такому споживанні здоровий бройлер за 42 дня повинен набрати до 2700 грам ваги.

Перед тим, як починати годівлю різними типами фасованих повнораціонних комбікормів, рекомендуємо уважно читати рекомендації, зазначені на упаковці. Використовуйте тільки оригінальні комбікорми.

Комбікорм для бройлерів преміум класу - найкраще збалансований корм. До складу кормів входить тільки високоякісна, перевірена в лабораторії сировина, яка відповідає нормам і міжнародним стандартам.

Корм преміум класу містить оптимальну кількість макро- та мікрокомпонентів, науково обґрунтовану кількість незамінних амінокислот та вітамінів. У кормі відсутні антибіотики, стимулятори росту та гормони.

Кожна партія проходить лабораторний контроль та відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 22000:2018.

В результаті годівлі бройлерів комбікормами преміум класу ви отримуєте добру продуктивність птиці, високі прирости та менші витрати комбікорму на 1 кг приросту.

Для оцінки споживчих властивостей комбікорму перед початком його застосування в домашніх умовах найчастіше використовують органолептичний метод. Він дає змогу швидко й достовірно оцінити якість продукту. Для отримання достатньо точних результатів оцінки необхідно забезпечити хороше освітлення.

Органолептична оцінка комбікормів базується на таких показниках, як зовнішній вигляд, колір, запах, ступінь подрібнення зерна, наявність шкідливих домішок.

Зовнішній вигляд, колір та запах повинні відповідати характеристикам доброякісного корму, а наявність ознак псування, плісняви, затхлого і гнильного запаху є неприпустимою.

Детальніше про визначення якості комбікорму для бройлерів читайте тут

Для кожного виду птиці комбікорми розробляються з урахуванням потреб у різних фазах їхнього життя. Це дозволяє забезпечити оптимальний баланс поживних речовин та вітамінів. Кожен комбікорм відрізняється як за складом, так і  за призначенням.

При вирощуванні курей-несучок годуйте готовим комбікормом, який має сприяти  підвищенню якості  та кількості яєць, а бройлерів - комбікормом, який  має сприяти  отриманню  якісного, смачного м’яса.

У складі комбікорму для несучок обов’язково має бути достатня кількість вапнякового борошна. А ось при виборі  комбікорму для бройлерів, варто враховуйте їх вік. Тому що на кожен період вирощування бройлерів комбікорм має різну поживність.

Для бройлерів комбікорм  поділяється на наступні види:

 • СТАРТОВИЙ комбікорм: використовується з моменту народження бройлера до 21 дня життя, сприяє гарному старту та розвитку кістково-м’язової системи.
 • РОСТОВИЙ (ГРОВЕРНИЙ) комбікорм: призначений для періоду активного росту молодняку.
 • ФІНІШНИЙ комбікорм: використовується для бройлерів з 36 дня вирощування, сприяє підтримці нормального функціонування органів та систем організму.