fbpx
Бізнес на кормах

Ринок кормів для с\г тварин та птиці дуже насичений. Вибрати господарю корм для своєї худоби та птиці інколи непросто. Проте, коли у вашому районі працює ветаптека, де продавці ще й ветлікарі, це значно полегшує поставлену задачу.

Ось на Черкащині в селі Мала Севастянівка працює ветеринарна аптека, де Ви можете не тільки подивитися на широкий асортимент кормів, а ще й проконсультуватися з професіоналами в галузі ветеринарної аптеки. ТМ DVOREK завітала саме до цієї аптеки, до власника Гаркавого Вячеслава:

«У нас є власна ветеринарна аптека, дуже задоволені результатами ТМ ДВОРЕК, які отримували у свинарстві і птахівництві.

З часом почали використовувати БМВД ТМ ДВОРЕК для дійних корів, просто прекрасно. Були проблеми із кетозом, коли почали використовувати БМВД, рівень кетонових тіл почав падати в корів. Були проблеми з гіповітамінозами, люди буквально за тиждень годівлі БМВД для ВРХ бачили результати. Широко використовується також БМВД для телят, люди боючись – потроху пробують, результатами також задоволені.

Але скотарство слабше  розвинене в нашому регіоні.По птиці результати прекрасні, по бройлеру, лишній раз по цьому питанню говорити не варто. В 42 дні 2,9-2,7 кг живою вагою. 

Сказати, що якийсь корм продається краще, якийсь гірше…. це не зовсім буде некоректно. Тому що ринок насичений всіма видами корму, чи групами корму. Є БМВД, готовий комбікорм, є премікс. Тобто, є категорії людей, які користуються лише преміксом, є які користуються лише БМВД, а декому про це  і говорити не потрібно вони взяли готовий корм, виростили і забули. Якщо взяти по %, що могло продатися по преміксу, скільки ми продали преміксу, щоб перевести в готовий корм, то звичайно премікс йде менше, так само і БМВД. Готовий корм ширше користується попитом на ринку, ніж БМВД і премікс. Так, як люди боючись того, що можуть не правильно приготувати корм, не той % внести чи  БМВД, чи преміксу і тому беруть краще готовий корм.» 

Завдяки широкому асортименту продукції ТМ DVOREK, кожна людина обирає відповідний вид корму для своїх поросят, курей чи великої рогатої худоби.

Головне корм DVOREK – якісний, відповідно тварини здорові. І всі задоволені! Подивитися асортимент Ви можете ось тут.

Tags:

Експерти Dvorek

See all author post

Залишити коментар