fbpx
Чому люди обирають корми ДВОРЕК?

Здорове поголів’я живою вагою 150 кг у 6 місяців!!! – ось що ми бачимо на успішному прикладі Тетяни, з м. Умань.

Вона вирішила отримати кращі результати вирощуючи свиней, дослухалась до порад ветеринарного лікаря та придбала продукцію ТМ ДВОРЕК: “Прийшли до доктора за препаратами, доктор нам порекомендував. Ми взяли, звичайно сумнівалися, тому що до цього користувалися різними фірмами і було багато «побічок». А з цим все нормально, цей подобається мені, дуже. На місяць ми беремо 5-6 різного корму і малишам і підсвинкам і мамі-годувальниці і курям. «Побічок» не було.

Я здаю поросят у 6-7 місяців від 150 кг. Якщо порося сальне – це одна вага, якщо порося м’ясне, це зовсім інша. Я рекомендую всім своїм знайомим, які приходять до мене. Тому що я впевнена в цьому і більше нічим не користуюся і не хочу.

Я ДВОРЕКу довіряю на 100%. Тому що, я знаю і бачу результат, мені це підходить. Бажаю процвітання насамперед, не втрачати цю марку – це дуже важливо. І постійним покупця робити скидки).”

Ознайомитися з каталогом продукції ТМ ДВОРЕК Ви можете ось тут. Або отримати безкоштовну консультацію за 📲: 0 800 211 040  (дзвінки безкоштовні в межах України)

 

Tags:

Експерти Dvorek

See all author post

Залишити коментар