fbpx
Чому поросята не ростуть?

ІСТОРІЯ РОЗВЕДЕННЯ СВИНЕЙ У СЕЛІ\

Власник свого невеликого господарства в Сумській області, ділиться своєю історією з розведення свиней. Як правильно утримувати? Чим краще годувати? Як змішувати комбікорм? Як отримувати хороші прирости? Коли і які робити щеплення? Чим проводити дезінфекцію?

Інформації в інтернеті маса, але вона в різних джерелах … І поки її знайдеш та вивчиш, свині будуть голодувати не один день)) Подібні труднощі і спонукали нашу команду до створення інструкції з ведення бізнесу для підприємців у сфері тваринництва від А до Я. Це як збірник шпаргалок, який зібраний численними фермерами після опрацювання у своїй практиці.

Ось і наш герой, маючи загальне розуміння як розводити свиней та напрямок ветеринарії, шукав як поповнити всі інші прогалини:

“Добрий день. Мене зовуть Кутько Максим, я за спеціальністю ветеринарний лікар. Готовий ділитися своїми навичками, досвідом, інформацією.

Живемо в селі, професія досить важлива. Було своє домашнє господарство та ветеринарів завжди було мало, саме спеціалістів, які б хотіли завжди допомагати. Доводилося самому займатись хазяйством і робити якісь маніпуляції. Багато людей звертаються із питанням: ”Чому порося не росте?”. Причин буває дуже багато. Той самий підшкірний кліщ,  глисти, незбалансованість раціону або неправильна годівля будь-якого виду корму. Все це дуже впливає на відгодівлю свиней, на збільшення ваги та на кінцевий результат.

Годівля являється одним із основних факторів для ведення бізнесу в сфері тваринництва. Можу сказати, що перевірено на власному досвіді: скорочується час, якщо користуватись доброякісними кормами, преміксами, вітамінами добавками. Якість продукції, особливо м’яса, відмінне. 

Для своїх поросят я застосовую премікс старт 4%, мішаю самостійно комбікорм. Використовую зерно: пшениця, ячмінь, кукурудза, плюс сам премікс з додаванням макухи. Самостійно мішаю і комбікорм готовий! 

Раніше годували картоплею, кропивою та тримали 1,5 року, а використання сухої годівлі скорочує витрати, час, термін відгодівлі. В середньому до 7 місяців. Це залежить і від породи, і не менш важливим чи є у вас бункерні годівниці для свиней. У свиней є такі привички, як битись між собою, заважати один одному споживати корм. Набрати рилом корму та віднести його за півметра, а там його почавкати та все з рильця викинуть. І відповідно, ваший прибуток викинуть до гною. 

При виборі кормових добавок для свиней, звертаю увагу, перше за все, на його склад, чи є в складі кормовий антибіотик чи стимулятори росту, які нікому не потрібні. І відповідно завжди питання ціни-якості. Я думаю, що це саме головне. 

З продукцією ТМ ДВОРЕК я познайомився зі слів свого знайомого. Приїхав до нього на виклик, він тримає не одну свиноматку, а мені потрібно було відкусити зуби поросятам. Випадково в розмові з ним, дізнався, що є такий премікс ТМ ДВОРЕК. Трішки про нього прочитав, дізнався детальніше, послухав відгуки. Я спробував і результати мене порадували. У деяких виробників преміксів бувають стресові ситуації. З ДВОРЕК перехід з одного преміксу на інший для поросят був невідчутний. Стрес фактору свині не відчули. Поїдають його відмінно, засвоєння корму у свиней гарне та ростуть непогано. Сподіваюсь будемо їсти смачне м’ясо.

Завдяки продукції і підтримки від ДВОРЕК планую збільшити поголів’я свиней. До нових зустрічей.”

Команда ТМ ДВОРЕК бажає Максиму здоров’я та успіхів та дякуємо за те, що ділиться своїми спостереженнями та результатами! Величезне СПАСИБІ!

Ознайомитися з асортиментом кормів ТМ ДВОРЕК ви можете ось тут. Отримати консультацію ви можете за телефоном: 0 800 211 040 (дзвінки безкоштовні в межах України).

Tags:

Експерти Dvorek

See all author post

Залишити коментар