fbpx
Годівля супоросних свиноматок 

Головною метою свиноматок є отримання від них найбільшої кількості здорових поросят. Досягти таку мету ви можете за допомогою правильної годівлі. Тому забезпечте на кожному періоді поросності свиноматок відповідний раціон:

“Годівлю свиноматок бажано організовувати згідно терміну вагітності. Адже низка досліджень підтверджує, що велика кількість спожитого корму, негативно відображається на формуванні гнізда у першоопоросок. 

Важливим критерієм повноцінності годівлі свиноматок є приріст живої маси за період поросності. Свиноматка за період поросності повинна набрати близько 40 кг, з яких 25 кг маса плодів і навколоплідних вод, решта 15 кг залишається на поповнення резервів організму. Молоді свиноматки до третього опоросу мають набирати на 20-30 % більше. 

Основними завданнями супоросних свиноматок є:

  • відновити кондицію свиноматок після лактації;
  • не допустити ожиріння свиноматок, які мають негативний вплив на формування плодів. Адже жирна свиноматка – це проблемна свиноматка у період родів, що вимагає додаткових витрат;
  • не допустити формування занадто великих плодів;
  • отримувати гніздо вагою 20-21 кг та підготувати свиноматку на наступну лактацію.”

Отже, використання білково-вітамінно-мінеральних добавок та преміксів покращує репродуктивні здатності свиноматок, зменшує ризик ожиріння та збільшує збереженість поросят.

Годуйте «мамок» правильно і отримуйте хороший приплід! 

Корми ТМ DVOREK допоможуть Вам тримати свиноматок в гарній кондиції та отримати найбільшу кількість здорових поросят. Ознайомитися з асортиментом кормів ТМ DVOREK Ви можете тут.

Tags:

Експерти Dvorek

See all author post

Залишити коментар