fbpx
Як годувати супоросних свиноматок, щоб отримати поросят живою вагою при народженні 1,5 кг і більше?!

Як годувати супоросних свиноматок, щоб отримати поросят живою вагою при народженні  1,5 кг і більше?!

Досягти максимальних результатів, шляхом використання лише окремих зернових компонентів в раціоні, майже неможливо. Консультант ТМ DVOREK Олександр Бабань,  з власного досвіду знає, що годівлі супоросних свиноматок приділяють мало уваги. Ось що  він каже: “Годівля супоросних свиноматок – це важливо! Оскільки це майбутня якісна свиноматка і це майбутнє вашого приплоду. 

Досягти максимальних результатів шляхом використання окремих зернових компонентів раціону, наприклад: ячменю, пшениці або кукурудзи або їх оптимального поєднання майже не можливо. Тому, все одно ми повертаємось до використання БМВД. Запитаєте чому це важливо? Все дуже просто: супоросний період, який триває близько 114 днів потрібно розбити на декілька періодів:

ПЕРШИЙ період – це з моменту осіменіння до 30 дня. Дуже важливий період, оскільки він пов’язаний із прикріпленням ембріона та власне початком вагітності.

ДРУГИЙ період – з 31 до 84 дня, який пов’язаний із розвитком плодів, оскільки свиноматки –  це тварини багатоплідні. 

ТРЕТІЙ період – з 85 дня та до народження. Останній період вагітності – найбільш важливий з усього терміну. В останньому періоді поросята розвиваються на 70%. Тобто, якщо ви хочете отримати поросят живою вагою 1,5 кг і більше при народженні – приділяйте максимум уваги останньому періоду вагітності. Зробити його якісним без використання БМВД майже неможливо. Оскільки ми говоримо про те, що БМВД задовільняє потребу тварин в енергії, яка використовується для росту та розвитку власне тіла свиноматки, а також для інтенсивного розвитку поросят.

Тому якщо Ви хочете отримати максимальний результат, то БМВД вам вкрай необхідне.»

ТМ DVOREK пропонує якісні та безпечні БМВД для лактуючих та супоросних свиноматок 15-10%! Корми, приготовлені на її основі, збалансовані за всіма необхідними вітамінами, мінералами та за енергією, які необхідні для набору кондицій свиноматки, а також для інтенсивного розвитку поросят.

Tags:

Експерти Dvorek

See all author post

Залишити коментар