fbpx
Як обрати поросят для господарства?

Наших консультантів часто запитують: Як обрати поросят для свого господарства?

Експерти DVOREK підготували для вас відео – підказку, на які зовнішні фактори слід звернути увагу при купівлі поросят для відгодівлі:

“Сьогодні ми з вами поговоримо, як правильно вибрати поросят для вашого домашнього господарства. При виборі поросяти потрібно враховувати такі показники: 

  • перше, це корма, які є в наявності у вас;
  •  друге: поросят потрібно вибирати у місячному або півтора місячному віці.

Тулуб повинен бути довгим, шкіра повинна бути рожева, щетина повинна бути блискуча, м’яка. П’ятачок повинен бути мокрим, не сухим. Мокрий п’ятачок – це ознака здорової тварини.

Коли ви йдете на базар, візьміть з собою шматочок хліба змочений молоком, дайте його тварині. Якщо вона бере його на весь рот, значить це добре. Тварина здорова, якщо вона його смокче – такого поросяти брати не потрібно.

Візьміть поросят за дві задні кінцівки і якщо ви почуєте вереск такий як на пилорамі яка ріже дуба, що аж вуха закладає – це ознака здорової тварини. Якщо ви почуєте глухий звук – цього брати поросяти не потрібно.

Потрібно брати поросят не одне, а два поросяти для вашого господарства, бо поросята це стадні тварини, які добре живуть у стаді. Тому їм буде комфортніше у двох і вони будуть мати добрі прирости. 

Обов’язково запитайте у господаря, який продає вам це порося, якими кормами він кормив, скільки раз на день, що він їм давав, як утримував. Це дуже важливо для вашого майбутнього вирощування цієї тварини.” 

Отримати консультацію експертів DVOREK ви можете за телефоном 0 800 211 040 (дзвінки безкоштовні в межах України).

Замовити якісні корми для свиней, бройлерів, курей-несучок, качок, гусей, кролів, телят та корів ви можете на сайті DVOREK.COM.UA 

Tags:

Експерти Dvorek

See all author post

Залишити коментар