fbpx
Як визначити масу свиней без зважування?

Як визначити масу тварини?

По Вашим запитам команда ДВОРЕК підготувала для вас матеріал по простому підручному способу «визначення маси тварини», який стане для вас в нагоді. Проте, зверніть увагу, як саме правильно вимірювати, щоб показник був більш точний:

“Поговоримо з Вами про те, як можна визначити масу тварини, не зважуючи її. Візьміть звичайну стрічку і притуліть її до потиличного гребня, який знаходиться поміж вух тварини і введіть його до кореня хвоста. При цьому стрічка повинна щільно прилягати до тулуба, вона не повинна бути перекручена. Це буде один показник, занотуйте його.

Інший показник: обхват грудей за лопатками, тобто стрічка повинна рівно лежати на тулубу, інший показник обхват грудей.

Маючи ці два показники і маючи спеціальну таблицю: на перетині цих двох чисел – ви будете мати цю живу масу.

Такий метод має недолік: він не точний, але ви можете уникнути конфліктів з людиною, яка хоче купити у вас цю тварину, яку ви вже виростили та потратили на неї грошей, час і інше. Він буде вам казати, що на око може визначити живу масу тварини, але користуючись цим методом – ви можете поставити його на місце. Дякую за увагу і до зустрічі!” 

Якщо маєте ще запитання, телефонуйте: 0 800 211 040 (дзвінки безкоштовні в межах України). Обов’язково зайдіть на наш каталог на сайті та ознайомтеся з асортиментом кормів для свиней, ось тут.

Tags:

Експерти Dvorek

See all author post

Залишити коментар