fbpx
Поросята ДВОРЕК люблять!

Багато хто з господарів в процесі “відлучення маленьких поросят від свиноматки” стикався з кормовим стресом, що у них виникає. Як з кормовим стресом боряться фермери, розповість вам Сергій із Запоріжжя. Він користується престартерний комбікормом СЕЛТЕК ТМ ДВОРЕК та ділиться власним досвідом, а також результатами інших господарів, що користується кормами ТМ ДВОРЕК:

“З престартерними комбікормами СЕЛТЕК для поросят, ми побачили, що немає ніяких проблем: ні з діареєю, ні з поїдаємістю. Поросята відразу починають їсти даний продукт після свиноматки або навіть під час годівлі свиноматкою, ніяких нюансів при переході на корми немає.

Найчастіше виробники свинини стикаються з тим, що важко привчити порося  до поїдання корму. В цьому випадку, ми проблем взагалі не бачили. З перших хвилин вони розпочинають активно їсти без будь-яких наслідків для себе. За 5,5 місяців свині були вагою 115 кг. Поросята ДВОРЕК люблять)”

Використовуючи для годівлі маленьких поросят престартерний комбікорм СЕЛТЕК ТМ ДВОРЕК ви завчасно захищаєте їх від кормового стресу і без проблем забезпечуєте плавний перехід з одного виду корму на інший.

СЕЛТЕК починають згодовувати з 5 дня після народження, з метою підготовки травної системи до перетравлення зернових кормів. Більш детально з престартерний комбікорм СЕЛТЕК ТМ ДВОРЕК Ви можете ознайомитися тут.

Залишилися ще запитання? – Тоді телефонуйте до консультантів ТМ DVOREK:   0 800 211 040 (дзвінки безкоштовні в межах України).

Tags:

Експерти Dvorek

See all author post

Залишити коментар