fbpx
Рекомендую те, що сам спробував!- господар Максим з Сумщини

 “Рекомендую те, що сам спробував!”- сказав господар Максим з Сумщини після того, як спробував корми ТМ DVOREK.

«Хочу поділитись з вами своїм експериментом по годівлі свиноматки новим кормом. Це моя няшенька, у неї це третій опорос. Цього разу вона привела 16 поросят, двох прийшлось ліквідувати для того, щоб всім вистачало сосків і кількість молока.

Годувальницю свою я бережу і до цього діла поставився дуже серйозно. Щоб було багато молока і сильно не втратила вагу, не один рік планую її використовувати, осіменяти і народжувати багато поросят. Потрібно годувати гарним і збалансованим кормом.

Я вирішив  протестувати БМВД ДВОРЕК, дотримуючись інструкцій по змішуванню комбікорму і сама даванка кількості корму свиноматці. Ефект навіть краще, чим очікував виробник і я сам. Дивлюсь на поросят, вони швидко ростуть і набирають вагу дуже добре. В 2 тижні середня вага складав біля 7 кг.

По свиноматці скажу, що вона спокійна, гарно виглядає, молоко аж брискає. Можу рекомендувати тільки те, в чому сам переконався.  БМВД для свиноматок ТМ ДВОРЕК – гарний варіант. До речі, його можна давати і холостим і супоросним, але з іншим відсотком вводу. На мішку все написано, якщо уважно читати).”

Щоб ваша свиноматка була молочна, не втрачала свої кондиції при лактації, народжувала достатню кількість поросят тривалий період – годуйте її правильно!!! Купити БМВД для лактуючих та супорісних свиноматок 15%-10% ТМ DVOREK ви можете ось тут. Консультація спеціаліста 0800 211 040 (дзвінки безкоштовні в межах України).

Tags:

Експерти Dvorek

See all author post

Залишити коментар