fbpx
“Розганяємо” плідника на максимум!

А який максимум у вашого плідника?

Саме на це питання дав відповідь спеціаліст нашої команди кандидат ветеринарних наук Олександр Бабань. В рамках щорічної Міжнародної виставки АГРОЕКСПО-2019, був проведений семінар “Ефективне свинарство”.

У своїй доповіді, фахівець з багаторічним досвідом, допоміг розставити акценти:
  -Як годувати плідника, щоб збільшити об’єм і концентрацію сперми?
  -Як обрати оптимальний режим експлуатації, щоб уникнути онанізму кнура?
Звернув увагу ветеринарних фахівців на таке явище як онанізм. Це, коли кнур буде давати сперму без допомоги оператора для отримання сперми. Якщо плідник заходить в цю фазу, вернути його назад, майже нереально. Чому? А тому, що ми спимо, коли кнур хоче, а не тоді коли ви хочете і у вас є для цього потреба. А саме тоді коли хоче кнур, в голові клацнуло і здоївся, а ви прийшли. І виникає питання: чого Ви прийшли? 

Маємо в портфелі не лише поради, а й продукти для реалізації завдань. На семінарі були присутні клієнти, які використовують продукт SPERMATEK для хряків компанії ТЕКРО: “Я використовую БМВД для хряків. БМВД покращує у моєму господарстві об’єм спермодози, густину. Покращує здоров’я моїх тварин.”

Вдумайтеся, і Ви можете мати такі гарні результати у вашому господарстві з  продуктом SPERMATEK для хряків. Для цього Вам потрібно зателефонувати до нас 0 800 211 040.

Більш детально ознайомитися з продуктом ви можете тут.

Tags:

Експерти Dvorek

See all author post

Залишити коментар