fbpx
Що краще БМВД чи премікс для відгодівлі свиней?

Що краще БМВД чи премікс для відгодівлі свиней?

Власним досвідом ділиться господар Михайло з Запорізької області: “Краще БМВД. Я спробував премікс … в мене старт не тягне. Дальше, після 40 кг не тягне. Мабуть поганий шрот….не той.

Держу я свиноматок на откорм повний цикл – від початку і до кінця. Пользуюсь добавками фірми ДВОРЕК. Раніше кормили свиней без добавок, держали ми їх год, а то і більше. Тону дерті нада було з’їсти. А з добавками – це на все багато простіше і бистріше: от в 6 місяців ми здаємо свиней 120 кг. М’ясо нормальне, другого ми не їмо.

Здаємо, є такі фірми приїжджають і забирають. Здаємо тому, де більша ціна. Зараз сало не дуже всім нада. Зараз хочуть всі, щоб свині були без сала, бо з салом свиню важко здавати.

Мені постійно допомагають консультанти ТМ DVOREK. Я завжди розмовляю з ними, вони мені розповідають раціони під кожну добавку, яка зернова група, чого і скільки.  Ми перевіряємо на мікотоксини зерно, тому що все може бути. В основному купуємо тільки хороше. ТМ ДВОРЕК ціна відповідає якості!”

Корми ТМ DVOREK рекомендують ті, хто вже спробував і побачив результати. Адже це оптимальне співвідношення ціна/якість! Ознайомитися з асортиментом кормів для свиней ТМ ДВОРЕК ви можете ось тут. А якщо потрібна консультація, тоді телефонуйте:   0 800 211 040 (дзвінки безкоштовні в межах України).

Tags:

Експерти Dvorek

See all author post

Залишити коментар