fbpx
Що робити якщо свині хворіють та втрачать вагу?

Що робити, якщо свині хворіють та втрачають вагу?

Вам відома така ситуація? Тоді, досвід господаря з Дніпропетровщини буде для вас цікавим:

“Мене звати Микола Іванович, у нас на господарстві десь 300 голів свиней. Ось тут у нас свиноматки, які з дня на день мають пороситися. Це в нас кнур, основний, а це допоміжний. Ось місячні поросята, вони кілограм 8-10. Ось тут  у нас вже поросні. А ось тут у нас поросята, яких ми півтори-дві неділі назад відлучили від свиноматок. Далі у нас відгодівельні поросята, ті які були на минулому тижні здали, свині до 130 кг.

Вже три роки займаюсь свинарством, я вважаю, що все життя маємо чомусь вчитися, кожного дня виникає щось нове. Літом помітили, що свині почали втрачати вагу та почали хворіти. Сергій з ДВОРЕКа запропонував нам корми. Ефективний чи не ефективний корм – ми це дивимось в процесі вирощування. Ми беремо, годуємо та фіксуємо вагу. На сьогоднішній день була ось така вага, а через місяць ось така вага і тоді ми визначаємо: ефективний чи не ефективний корм.

На сьогоднішній день  альтернативи кормам ТМ ДВОРЕК я не бачу. Довольні як якістю, так  і результатом. Нам дуже добре допомагає представник ТМ ДВОРЕК – Сергій. Я йому зателефоную і на всі запитання отримую консультації: по ветеринарії, по годівлі.”

Поки одні шукають відповіді, експериментують, втрачають час та прибутки, інші – вже знайшли, заручилися підтримкою надійного партнера та отримують гарні результати, і звісно заробляють гроші. Приєднуйтеся і ви до команди DVOREK та отримуйте відповіді на свої питання!

Клієнти ТМ”DVOREK” отримують консультації від спеціалістів з питань:

  • Складання раціонів для різних статево-вікових груп.
  • Утримання тварин.
  • Мікроклімату приміщень.
  • Репродукції.
  • Ветеринарії.
  • Вибір обладнання.
  • Біобезпека.

Ознайомитися з асортиментом кормів ТМ ДВОРЕК ви можете ось тут. Отримати консультацію ви можете за телефоном: 0 800 211 040 (дзвінки безкоштовні в межах України).

Tags:

Експерти Dvorek

See all author post

Залишити коментар