fbpx
Торгова точка в м. Запоріжжя

Сергій, власник ветеринарної аптеки у м. Запоріжжя, пропонує своїм покупцям тільки найкраще, тому і закуповує лінійку продукції ТМ ДВОРЕК:

“Ми займаємось ветеринарними препаратами, добовим молодняком та супутніми товарами для них. Так же ми являємось представниками торгової марки ДВОРЕК: комбікормів преміум класу для всіх видів тварин. Про торгову марку ДВОРЕК я дізнався у фейсбуці, побачив відгуки та вирішив спробувати займатись їх реалізацією. Починали ми з невеликого об’єму, пробних, отримавши відгуки вже від своїх клієнтів, прийняли рішення більш щільно займатись цими кормами.

Найкраще всього у нас продаються корми для бройлерів. Так як ми маємо свій невеликий інкубатор і з переходом на торгову марку ДВОРЕК зникли проблеми із добовим молодняком. Відгуки по птиці стали дуже хороші і ми зрозуміли, що причина була не в якості яйця або добового молодняку, а саме в якості комбікорму, який ми реалізовували раніше. З переходом на торгову марку ДВОРЕК всі проблеми пішли. 

Споживання корму на порядок нижче, чим в інших торгових марок. Прирости більші, за рахунок цього люди отримують більший прибуток. 

При застосуванні торгової марки ДВОРЕК, ви отримуєте низьку конверсію корму, хороші результати. По таблиці приростів частіше перевищує показники в кінцевому результаті на 20%. За 42 дні ми отримуємо живою вагою бройлера 3,2 кг.

В планах на майбутнє хочемо більше розширити асортимент по ВРХ, а також по свинях. Нарощувати продажі саме добавки для свиней, вже працюючи півроку та отримали кінцевий результат, а саме по свинях: вони теж дуже непогані. Частіше, залежно від генетики, прирости перевищують таблицю. Отримуємо максимум 5 місяців 115-120 кг.

В даний момент з нами співпрацюють біля 35 невеликих фермерських господарств по свинарству, близько 5-6 господарств по ВРХ  і велика кількість по птиці, по бройлерам: дрібні та середні господарства. 

Запрошуємо Вас до нас у ветеринарну аптеку. Тут ви отримаєте якісну консультацію, а також корми преміум класу ТМ ДВОРЕК, які заточені на результат.”

Адреса ветеринарної аптеки в м. Запоріжжі: вул Істоміна 6. Контактна особа: 380672777984 – Сергій.

З асортиментом якісних кормів ТМ ДВОРЕК ви можете ознайомитись тут. Купуй корми ТМ ДВОРЕК та отримуй результат:

– жива вага бройлера в 42 дні – 3,2 кг,

– жива вага свиней у 5 місяців- 115-120 кг.

Tags:

Експерти Dvorek

See all author post

Залишити коментар