fbpx
Успішне вирощування птиці починається із інкубатора!

Почався сезон вирощування птиці в домашніх господарствах. Хтось відправляється на базар за курчатами, а хтось – в районний інкубатор. Переваги останнього є незаперечними. Команді ТМ DVOREK вдалося взяти інтерв’ю в Максима Володимировича, який представляє Василівський інкубатор, Запорізький регіон Запорізька область:

“Я більше радів тому моменту, що взагалі він запрацював. Гроші на той момент були другорядним питанням, я хотів займатись улюбленою справою. Це була більше мотивація, місцеві люди були задоволені тим, що  запрацював інкубатор, який довго “простоював”, вони тепер мають можливість працювати недалеко від дому.

По сучасним міркам інкубатор середньої потужності, він може інкубірувати порядку 160 000 яєць/місяць. Реалізація сільськогосподарської птиці, вона являється комплексною, тобто ми пропонуємо у продажі ветеринарні препарати, пропойки, а також і корми.

Наш новий партнер, організація “ТЕКРО”, яка представляє свій корм “ДВОРЕК”. Головний показник  і якість – це звичайно середньодобові прирости. Ті люди, які користувались нашою рекомендацією і купували ДВОРЕК, вони помічають, що прирости перевищують навіть ті показники, які пропонує фабрика.
        Хочу запросити тих людей, які займаються вирощуванням птиці, приїхати до нас на інкубатор. Придбати у нас якісні препарати,  корми і звичайно придбати добових курчат на ваш вибір: бройлери і м’ясо-яєчні породи і яєчні несучки, мастер грей, фоксі чік, редбро, несучка ломан браун.

На базі Василівського інкубатору в Запорізькій області кожен з вас може отримати добових курчат за напрямком вирощування, якісні корми та рекомендації щодо утримання.”

 Всі ми знаємо, що вибір молодняку – це перший крок до успішної відгодівлі. Вимоги, які дотримуються інкубатори, можуть максимально задовольнити потреби кожного споживача. А саме:

  •  Відповідність породи за напрямком (м’ясні, яєчні, м‘ясо-яєчні, яєчно-м’ясні).
  • Щеплення за замовленням.
  • Здоровий молодняк з гарантією якості.

Тож, вибір за вами, а ми можемо лише порекомендувати перевірених партнерів та якісні корми ТМ DVOREK.

Tags:

Експерти Dvorek

See all author post

Залишити коментар