fbpx
Відкриття торгової точки на Черкащині

ВІДКРИТТЯ НОВОЇ ТОРГОВОЇ ТОЧКИ НА ЧЕРКАЩИНІ – головна подія місяця ветеринарної аптеки “ВЕТЕРИНАРІЯ 24/7” в с.Мала Севастянівка. Щиро всіх запрошують “на вогник” та пропонують відвідувачам:

  •       Ветеринарні препарати для всіх видів тварин
  •       Корми для домашніх тварин
  •       Корми для с\г тварин ТМ DVOREK
  •       Аксесуари та інше

 Ветаптеку “ВЕТЕРИНАРІЯ 24/7” відкрили Вячеслав та Тетяна Гаркаві. Вони не лише власники, а ще й спеціалісти в області ветеринарії та господарі домашнього господарства. Це люди практики, спеціалісти з великої букви.

Вячеслав Гаркавий ділиться своїм досвідом: “Як лікар ветеринарної медицини я багато часу витратив на те, щоб вибрати якийсь певний корм для своїх тварин, які ростуть у нашому домогосподарстві. Найважливішим показником для мене є період відлучення.»

Для більш детального ознайомлення з асортиментом ветаптеки Тетяна Гаркава запрошує всіх її відвідати: “Ми знаходимось у селищі Мала Севастянівка, вулиця Українська 2ж/2, Черкаської області. Основною нашою продукцією ветеринарної аптеки є торгова марка ДВОРЕК. Якість перевірена на практиці”. Команді DVOREK вдалося взяти відгуки у покупців:

–  “Славіка з Танею ми вже давно знаємо, так як ми у них  так само почали купляти свині, а зараз ми беремо у них ДВОРЕК.”

–   “От я б наприклад, спробувала ДВОРЕК. Чули від людей, що це вигідно. Думаю спробувати.»

–   “Якщо ви самі міні фермери, і якщо ви тут у нашій Черкаській області, Ви можете у них запитати, є вони в інтернеті. Хороші ці корма ДВОРЕК, і вони дають результат хороший: і птицям і свиням.”

Як говорить ветлікар Вячеслав про ТМ DVOREK: “Сам годую і всім рекомендую!” Всі надані ними рекомендації ґрунтуються на знаннях і власному досвіді.

Приєднуйтесь і Ви до нашої команди та спілки однодумців ТМ DVOREK. Ознайомитися з асортиментом ви можете ось тут. Купити корми для свиней, птиці, ВРХ або отримати безкоштовну консультацію можна також за телефоном: 0 800 211 040  (дзвінки безкоштовні в межах України)

Tags:

Експерти Dvorek

See all author post

Залишити коментар