fbpx
Відтепер продукція ТМ ДВОРЕК на Кіровоградщині

В смт. Новоархангелськ за адресою: вул. Центральна 11 знаходиться магазин кормових добавок. Його історію створення розповіла Наталія:

“Є у мене два куми, приїхали і запропонували дуже гарний корм для моїх бройлерів. Потім з’явилася ідея відкрити магазин, щоб люди могли прийти і купити хороший корм, не дарма витрачати свої кошти. Корм дуже гарний, без антибіотиків, без різних хімічних добавок, гарно сформована гранула. 

При виборі комбікормів в інтернеті дивлюся, які люди роблять відгуки. Прості люди діляться своїм опитом, але звертаю увагу на виробника. Знаючи на власному досвіді, я живу в селі, маю хазяйство. В тих роках я тримала іспанку, цього року я обрала бройлер, 100 штук у мене було. Брала цей корм, дуже задоволена, гарно ростуть, не хворіють. Є корми, які вони не їдять. Курка жовта, смак нормальної домашньої курки. В 42 дні бройлер досягає гарної ваги 2,7-3,0 кг. Гранула гарно сформована, без пилу, курка його поїдає.

Крім корму для птиці, у нас ще є корми для свиней: є БМВД, є стартові, відгодівельні добавки. Коли до мене приходять покупці, якщо на зерно, то я рекомендую добавки, якщо не має зерна, то вони беруть гранульований комбікорм і відкормлюють свою птицю чи свиней. На майбутнє хочемо розширити свій асортимент, у нас добавляться ще корми для кролів, для ВРХ. Я хочу подякувати торговій марці ДВОРЕК за асортимент, за консультації, за підтримку. Бажаю надалі вам розвиватись, гарних клієнтів. З ДВОРЕК- отримуй більше!.”

В магазині представлений різноманітний асортимент якісних кормів ТМ DVOREK:

– Комбікорми

– БМВД

– Премікси

Купити корми ТМ DVOREK ви також можете на сайті, ось тут або за телефоном: 0 800 211 040  (дзвінки безкоштовні в межах України)

Tags:

Експерти Dvorek

See all author post

Залишити коментар