fbpx
З кожним днем ДВОРЕК стає ближче до Вас

З кожним днем ДВОРЕК стає ближче до Вас! Команда DVOREK завітала до ветаптеки в місто Умань. Василь, як власник ветеринарної аптеки та як і ветлікар добре знає про проблеми, з якими стикаються початківці при вирощуванні свиней, птиці та ВРХ. Він залюбки поділився власним досвідом:

«Я займаюсь реалізацією ветеринарних препаратів, кормів для тварин та птиці. За спеціальністю я ветеринар, раніше працював у виробництві, в молочно-товарній фермі “ДП Умань-Агро”. З 2018 року я почав займатись реалізацією ветеринарних препаратів і кормів для тварин. Інформацію про створення ветеринарної аптеки я брав із соціальних мереж і від знайомих, друзів, які займаються таким самим  бізнесом. Дуже важко починати, коли не знаєш, як правильно зробити. 

Наша аптека надає консультації по лікуванню та по годівлі тварин. Локація аптеки знаходиться в такому місці, як місто та населені пункти. Асортимент ветеринарних препаратів раніше був малий, ми звернули увагу на попит, на розширення ветеринарних препаратів і кормів для тварин, птиці, свиней, корів, телят. 

Від реалізації ветеринарних препаратів ми добавили корми чеської компанії ТЕКРО, лінійку продукції ТМ ДВОРЕК. Вона людям дуже сподобалась, свині хорошо ростуть, набирають живу вагу швидко, а це скорочує термін відгодівлі. Про продукцію ДВОРЕК я дізнався від колег Поліщуків Алли і Павла, які займаються професійно вже довгий час.

По продукції ДВОРЕК. Асортимент у нас широкий: є премікси, БМВД, престартерний комбікорм, для лактуючих свиноматок і БМВД універсальний. Є також для птиці: для курчат, бройлерів, качок, гусей, індиків. Продукція ДВОРЕК користується попитом по свинях: старт, гровер, фініш, універсальний. 

Я хочу сказати про відгуки своїх клієнтів по ДВОРЕКУ по БМВД: свині ростуть бистро, за 5 місяців можна отримати вагу 110 і більше кг.” Моя точка знаходиться вулиця Білогрудівська 5В, це місто Умань. Запрошуємо до своєї аптеки, більш детальніше розповім Вам про асортимент. При потребі на Вас завжди чекає професійна консультація по лікуванню та годівлі.»

Ознайомитися з асортиментом кормів ТМ ДВОРЕК Ви можете ознайомитися тут. Або замовити за телефоном: 0 800 211 040  (дзвінки безкоштовні в межах України).

З ДВОРЕК – ОТРИМУЙ БІЛЬШЕ!

Tags:

Експерти Dvorek

See all author post

Залишити коментар