fbpx
Заробіток на вирощуванні кролів

Для господарів, які тримають кролів добре відомо, що вони потребують не тільки гарного догляду, а й повноцінної годівлі для гарного росту та розвитку.

Тетяна отримала відгуки про комбікорм для кролів ВІДГОДІВЛЯ 20-170 дн. та комбікорм для КРОЛЕМАТОК ТМ ДВОРЕК і з радістю ділиться з нами:

“Навесні цього сезону з’явився новий комбікорм для кроликів ТМ ДВОРЕК. Наші клієнти спробували: гарні відгуки по відгодівлі, кролики гарно ростуть.

Є і наші особисті результати: от в мене мама тримає кролики, вони у неї не породні, там є помісь і каліфорнійці і панони і шиншили. Кінцева вага тушки виходить в 5-6 місяців десь 3 кг в середньому, а жива вага відповідно, 5-6 кг, залежно самка чи самець.

Кроленята дуже чудово поїдають гранулку, так як вона дрібна. От воно маленьке три неділі і вже починає гарно поїдати. Що дуже добре для розвитку її травної системи та набирання кондицій тих, що вони на відгодівлі вже отримують. Бо все починається з маленького.

Чуємо нові відгуки: дуже хорошо і ефективно це для кролиць. Хороша заплідненість, поїдаємість. Коли кролиця з дітками (з маленькими кроленятами), то гранулка маленька – дуже практично, так як кроленята біля кролиці починають вже  поїдати корм. І так вони надалі вчаться жити без мами.”

Запам’ятайте, що при годівлі кролів, обов’язково, має бути доступ до свіжої та чистої води.

Користуючись комбікормами для кролів ТМ ДВОРЕК ви отримаєте:

  •  Високу інтенсивність росту
  • Міцний імунітет кролів
  • Більшу молочність у кролиць

Купити комбікорм для кролів ВІДГОДІВЛЯ 20-170 дн. ТМ ДВОРЕК Ви можете ось тут або замовити по телефону:  0 800 211 040 (дзвінки безкоштовні в межах України).

Tags:

Експерти Dvorek

See all author post

Залишити коментар