fbpx
Як отримати максимальні прирости на відгодівлі свиней?

Як отримати максимальні прирости на відгодівлі свиней?

Якщо кормити свиней лише зерновими або картоплею – на цьому далеко не заїдеш… А от для тих, хто рахує гроші є рішення. Олександр Бабань, консультант ТМ DVOREK відповідає просто і зрозуміло на це питання:

“Вельмишановні колеги, якщо ви, вирощуєте свиней, то у вас мабуть виникало питання як отримати максимальний результат? Тобто, і по середньодобовим приростам, і по швидкості терміну відгодівлі. Зрозуміло, що використовуючи лише елементарні складові  раціону, наприклад: ячмінь, пшениця або кукурудза, ви не зможете досягти максимальної прибутковості.

Для того, щоб отримати максимальний результат бажано використовувати БМВД. БМВД – це білково-вітамінно-мінеральна добавка. Це не щось страшне чи щось космічне, це та необхідна елементарна частинка, яка повинна бути в раціоні ваших тварин, яка дасть можливість отримати вам максимальний прибуток.

БМВД в себе включає набір незамінних амінокислот, ті, які не синтезуються в організмі. БМВД в себе включає мікро та макроелементи, а також набір необхідних вітамінів. Використовуючи БМВД – ви отримаєте максимальний результат.

Сьогодні БМВД використовується в раціонах як вагітних свиноматок, лактуючих свиноматок, використовується в раціоні поросят у період дорощування, використовується в період відгодівлі. В цей час на різних технологічних групах використовується різний % введення БМВД!” 

Купити БМВД ТМ DVOREK для свиней ви можете ось тут. А якщо потрібна консультація, тоді телефонуйте:   0 800 211 040 (дзвінки безкоштовні в межах України).

Tags:

Експерти Dvorek

See all author post

Залишити коментар